środa

Aktualności

Porażka z liderem

• autor: Admin, 2014-04-13 13:21

13.04.2014 roku do Jasła przyjechał lider rozgrywek Podkarpackiej Ligi Juniorów Młodszych - Stal Rzeszów Co prawda osłabiona brakiem kilku "wykartkowanych" w meczach poprzednich zawodników , ale bardzo solidna i pewna swoich umiejętności ...

Pierwszy kwadrans meczu to przewaga Stali , udokumentowana dwoma golami : już w 3 minucie po akcji lewym skrzydłem do bramki Smolenia trafia Drożdż , pięć minut później strzał głową Barana efektownie broni bramkarz Czarnych , ale w 14 minucie Damian popełnia błąd i piłka uderzona bezpośrednio z rzutu rożnego przez Kloca przelatuje mu między rękami i wpada do bramki . Zawodnicy Stali sprawiali wrażenie bardzo zadowolonych z szybkiego prowadzenia i oddali inicjatywę jasielskiej drużynie : Szarek w sytuacji sam na sam trafia w rzeszowskiego bramkarza , strzał Garbarza z dalszej odległości ląduje na poprzeczce , Kaleta trafia w bramkarza po dograniu Stelmacha . Kiedy wszyscy spoglądają już w kierunku szatni trzecią bramkę dla rzeszowian zdobywa Trubeha . Druga połowa to składne akcje , zarówno z jednej jak i z drugiej strony boiska . Niestety , pech nie opuścił dziś Czarnych do końca meczu - dogodne sytuacje marnują jeszcze Podgórski i Szczepanik . Bliscy powodzenia , po uderzeniach z rzutów wolnych są Garbarz i Mitoraj .          Z dużym szczęściem broni w drugiej połowie Smoleń i mecz kończy się wynikiem 0-3 . Stal wygrała zasłużenie , pokazując w Jaśle ciekawy futbol , ale Czarni chwilami byli równorzędnym partnerem dla lidera .

0-1 Drożdż ( 3 min )

0-2 Kloc ( 14 min )

0-3 Trubeha ( 39 min )

Czarni : Smoleń - Kaleta , Żychowski , Gajda ( 41, Rodak ) , Żygłowicz - Szarek ( 60, Szczepanik ) , Wyderka , Mitoraj , Garbarz , Stelmach - Podgórski